Онлайн генератор рим: підбір рими до слів

Великий генератор онлайн словник рим. Кращий сайт якщо Вам потрібна рима до слова. Підібрати і знайти риму: рими до імен, смішні рими
Лого - Онлайн генератор рифм: подбор рифмы к словам

Швидкий генератор рим

Як підібрати риму

Реклама:

Якщо ви пишете вірші, то часто стикаєтеся з ситуацією, коли не вистачає одного-двох слів для завершення свого вірша. Це може бути ліричний або святковий вірш, але в цілому проблема зазвичай одна і та ж. Тому пропонуємо вирішити таку проблему дуже просто, скориставшись нашим сайтом. Досить ввести слово, до якого вам складно підібрати риму. Тоді ви отримаєте декілька варіантів, з яких виберіть собі кращий.

Як можна просто підібрати риму?

Програма налаштована на пошук точних рим до слова, тому в отриманому списку не завжди може виявитися потрібне вам слово. Тоді можете спробувати підібрати усічену або йотованим риму.

Може бути й інший варіант – коли по заданому слову знайдено безліч рим до слова. Тоді складно підібрати кращий варіант. Тому ми придумали фільтр, який допоможе впорядкувати слова, залежно від вашого запиту. Ви можете ввести обмеження як за змістом, так і з граматики, щоб отримати потрібний результат. Наведемо приклад. Якщо вас цікавить рима-дієслово, можете вибрати цей варіант в фільтрі. Представляємо також частотний фільтр, який викидає рідковживані, застарілі слова. У вітальних віршах такі слова практично не використовуються, тому відразу можете відкидати такі варіанти. Ви зможете також підібрати гарні рими до імен, а також смішні рими. Тоді вашим друзям буде не тільки приємно, але і весело вас слухати.

Правильний підбір рим

Насправді, це не таке просте завдання. Ми постаралися зробити програму максимально зручною для вас. Зазвичай програма видає все слова з однаковим закінченням, що людині не завжди підходить. Ми вдосконалили пошук. Тепер по вашим запитам зроблений фонетичний пошук, де рими підбираються за звучанням слів, не тільки з написання. Особливістю рими онлайн можна назвати словник рим, який працює злагоджено, як швейцарський годинник. Завдяки потужній базі вдається істотно скоротити час пошуку потрібних вам рим. Тому результат ваших пошуків завжди буде позитивним.

Реклама: